Om oss

Bohlin Gruppen jobber for lokal og regional utvikling, og vi opererer innenfor en stor variasjon av bransjer. De største virksomhetsområdene er innenfor eiendom og eiendomsutvikling, drift og aktiv forvaltning, verksted og industri, bemanning, videreforedling, samt forretningsutvikling og investering.

Vi er lokalisert på Helgeland, med hovedkontor i Mo i Rana

Administrasjon

Våre ansatte har en bred og variert kompetanse innenfor eiendomsutvikling, forretningsutvikling, økonomi, markedsføring, bemanning, verkstedtjenester, aktiv forvaltning og videreforedling.

Martine Johansen

Daglig leder
Bohlin Gruppen

Driftsoppfølgingsansvarlig datterselskap

martine@bohlingruppen.no
tlf: 948 49 835

Jonny Bohlin

Forretningsutvikler og styreleder Bohlin Gruppen

jonny@bohlingruppen.no
tlf: 950 99 044

Stian Bohlin

Prosjektleder Eiendom
Bohlin Gruppen AS
&
Driftsleder
Real Eiendomsforvaltning Sør

stian@bohlingruppen.no
stian.bohlin@realef.no
tlf: 959 05 404

Thomas Bohlin

Salg- og markedsansvarlig
Bohlin Gruppen
&
Daglig leder
Real Eiendomsforvaltning Sør

thomas@bohlingruppen.no
thomas.bohlin@realef.no
tlf: 994 98 485

Trond Berg

Daglig leder
Arctic Rein og Vilt

trond.berg@arvmat.no
tlf: 917 24 190

Jostein Taftø

Daglig leder
Mobil

jostein@mobil-bosch.no
tlf: 984 42 331

John-Anders Lifjell

Daglig leder H.A. Hanssen &
Ansvarlig råvareinnkjøp Arctic Rein og Vilt

john.anders.lifjell@arvmat.no
 john.anders.lifjell@hahanssen.no
tlf: 911 55 105

Ta gjerne kontakt om du lurer på noe, eller ønsker å ta en prat!

Bohlin Gruppen As